Travel Policy

WYDATKI POD KONTROLĄGrupa Travel wraz z partnerem technologicznym Amadeus Polska przedstawia przewodnik wdrożenia technologii wpierającej Travel Policy w Państwa firmie.

Analiza potrzeb oraz proponowane rozwiązania wspomogą Państwa działania zmierzające ku świadomemu zarządzaniu obszarem podróży służbowych i jednoczesnemu obniżeniu ponoszonych kosztów.


Problem Taktyka Rozwiązanie Korzyści Kontakt

zobacz film


Przewodnik Grupy Travel przy współpracy z Amadeus

Problem

Aby świadomie zarządać obszarem podróży służbowych, należy stawić wyzwanie wielu potrzebom, takim jak:
wdrożenie technologii, która umożliwi samodzielne dokonywanie rezerwacji podróży służbowych


generowanie raportów ad-hoc w dowolnym zakresie dat


dostęp i aktywne korzystanie z wynegocjowanych stawek cenowowych z hotelami, liniami lotniczymi, etc.
podniesienie komfortu podróżujących poprzez mobilny dostęp do rezerwacji


kontrola kosztów ponoszonych z tytułu delegacji


ochrona danych osobowych pracowników
wdrożenie czytelnego procesu systemowej autoryzacji rezerwowanych usług


dostęp do faktur online 24h/7 wraz z możliwością wydruku


wsparcie i opieka rzetelnego Agenta podróży
Najistotniejsze potrzeby dla firmy skupiają się w trzech obszarach: finansowym, HR oraz IT
bieżąca kontrola oraz znaczne obniżenie kosztów ponoszonych na podróże służbowe, korzystanie z wynegocjowanych stawek oraz raportowanie Travel Policy


komfort podróżujących pracowników, polegający na sprawnej rezerwacji usług zgodnie zTravel Policy firmy, mobilny dostęp do dokonanych rezerwacji wraz z pełnym wglądem do danych usługi


pełna integracja aplikacji z funkcjonującymi już systemami, która pozwoli w szybki i bezproblemowy sposób zaimplementować ją w firmie

Znamy Państwa potrzeby – kluczem do ich realizacji jest skorzystanie z naszej wiedzy
i doświadczenia Agenta oraz technologii dostarczanych przez Amadeus Polska.

Taktyka

Obniżenie wydatków na podróże służboweEgzekwowanie zasad polityki Travel Policy pozwala firmom zaoszczędzić nawet do 23% bezpośrednich kosztów podróży. Dokładny audyt potrzeb oraz analiza dotychczasowych doświadczeń, pozwoli zweryfikować proces zakładania i realizacji podróży służbowych. Wdrożenie aplikacji typu self booking tools pozwoli scentralizować proces dokonywanych rezerwacji oraz wprowadzić systemowe zatwierdzanie podróży przez przełożonych.

Osoby zarządzające obszarem podróży służbowych zaoszczędzą:

  1. czas, który przeznaczają na wyszukiwanie najtańszych ofert, zatwierdzanie rezerwacji, wykorzystywanie wynegocjowanych stawek hotelowych i lotniczych oraz
  2. pieniądze, których wydatkowanie jest na bieżąco kontrolowane i optymalizowane.
Rozwiązaniem są aplikacje Amadeus e-Travel Management dostarczane
przez Amadeus Polska oraz RSI (Reports, Statistics, Invoices) od Grupy Travel

ROZWIĄZANIE

Zaplanuj swoją podróż z Amadeus e-TravelManagementAmadeus e-Travel Management to narzędzie internetowe, które pozwala w jednym miejscu dokonywać rezerwacji online biletów lotniczych, rezerwacji hotelowych czy wynajmować auta na całym świecie za pomocą platformy online i urządzeń mobilnych.

Wszystkie rezerwacje dokonywane są zgodnie z zaimplementowaną polityką podróży oraz wynegocjowanymi stawkami cenowymi hoteli, linii lotniczych i innych dostawców usług.

Szybki system analizy in/out Travel Policy i autoryzacja przełożonych pozwala eliminować na bieżąco zagrożenia kosztowe i oszczędzać czas.

Aplikacja jest łatwa i intuicyjna w obsłudze, dostępna w 16 językach (również w języku polskim) oraz istnieje możliwość integracji z istniejącymi systemami IT firmy (np. SAP).

Mobilna aplikacja Check My Trip umożliwia bieżący dostęp do rezerwacji poprzez smartfony i tablety pracowników.

Poznaj nowy sposób dokonywania rozliczeń za podróże służbowe dzięki RSI (Reports, Statistics, Invoices)RSI (Reports, Statistics, Invoices) umożliwia dostęp online do faktur oraz korekt z możliwością wydruku, co pozwala ograniczać koszty za przesyłki pocztowe oraz wspiera działania Corporate Social Responsibility.

Unikalną wartością dodaną jest bogaty system filtrów, który pozwala segregować dane zgodnie z potrzebami klienta a widok według usług i możliwość generowania zestawień do excela wyróżniają ten produkt na rynku.

Aplikacja ciągle się rozwija i będą wprowadzane kolejne udogodnienia, w tym obszar raportowania oszczędności.

Poznaj korzyści jakie przyniesie wdrożenie
Amadeus e-Travel Management oraz RSI

Korzyści

dla Twojej firmyCentralizacja procesu zarządzania obszarem podróży służbowych – w jednym miejscu dostępne są wszystkie usługi lotnicze, hotelowe, ren a car z uwzględnieniem wynegocjowanych stawek oraz z zaimplementowanym Travel Policy.

Systemowa autoryzacja podróży – aplikacja pozwala wprowadzić wieloetapowe potwierdzanie zarezerwowanej usługi, co wyklucza dowolność w doborze usług spoza wynegocjowanych stawek.

Kontrola wydatków – wykorzystywanie wynegocjowanych stawek, autoryzacja każdej rezerwacji, wyróżnienie najtańszych ofert.Wsparcie ze strony Agenta – Grupa Travel współpracuje z Państwem na nowych warunkach, pomaga wdrożyć aplikacje i szkolić pracowników, czuwa nad poprawnością rezerwacji, wspomaga w procesie reklamowania usług, negocjowania stawek i świadczy serwis 24h/7.

Raportowanie – dokonanych rezerwacji oraz ponoszonych kosztów, za pomocą aplikacji RSI można samodzielnie generować zestawienia zakupów za dowolny okres czasu.

Ochrona środowiska – redukuje ilość drukowanego papieru wraz z eliminacją opłat za wysyłki pocztowe, dodatkowo wdrażanie nowych technologii sprzyja pozytywnemu wizerunkowi firmy na konkurencyjnym rynku.Korzyści

dla Twoich pracownikówŁatwa i intuicyjna platforma do zakładania rezerwacji biletów lotniczych, rezerwacji hotelowych i aut.

Szybki proces wyszukiwania sprawdzonych ofert zgodnych z Travel Policy.

Dostęp do Amadeus e-Travel Management 24h/7 dni w tygodniu.Korzystanie z aplikacji mobilnych Check my Trip oraz Amadeus Mobile Messenger.

Dostęp do faktur i generowania zestawień zakupowych dla osób rozliczających podróże służbowe.

Jeśli są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem audytu potrzeb i oczekiwań swojej firmy oraz korzystaniem z efektywnych rozwiązań Travel Policy, serdecznie zachęcamy do kontaktu z Grupą Travel.

Wspólnie postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie, które umożliwi optymalizację kosztów podróży służbowych.

Grupa Travel Sp. z o.o.
ul. 10 Lutego 10 81-301 Gdynia

tel.: (48) 58 7727100
fax: (48) 58 7727101
email: info@grupatravel.pl

NIP: 586-20-62-177

Sąd Rejonowy Gdańsk - Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy, KRS nr 0000007976 Kapitał Zakładowy 100 000 zł

Wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Wyślij nową wiadomość